POSNET – Czym się zajmuje ?


Posnet to polski producent i dostawca systemów płatności dla przedsiębiorstw. Oferuje ona różne rodzaje terminali płatniczych, w tym stacjonarne i przenośne. Umożliwiają one dokonywanie płatności kartami płatniczymi, telefonami komórkowymi i kodami QR. Inne metody płatności są stale rozwijane.

Posnet oferuje również oprogramowanie do obsługi transakcji, w tym systemy do zarządzania płatnościami online i offline. Raportowanie sprzedaży oraz analizy statystyczne. Firma dostarcza również usługi płatności mobilnych oraz pośredniczy w płatnościach dokonywanych za pośrednictwem internetu.

Poza systemami płatności, Posnet oferuje również różnego rodzaju rozwiązania dla firm. Kasy fiskalne, wagi sklepowe czy drukarki fiskalne.

Firma Posnet oferuje szeroki wybór urządzeń i systemów płatności elektronicznych dla różnych branż i potrzeb biznesowych. Wśród oferowanych przez nią urządzeń można wyróżnić:

 1. Terminale płatnicze – umożliwiające dokonywanie płatności kartami płatniczymi, telefonami komórkowymi, kodami QR i innymi metodami płatności elektronicznych.
 2. Kasy fiskalne – modele dedykowane dla różnych branż, np. sklepów spożywczych, aptek, punktów usługowych itp.
 3. Drukarki fiskalne – umożliwiające drukowanie paragonów fiskalnych, oferowane w różnych wariantach, od prostych i kompaktowych, po zaawansowane modele z funkcjami dodatkowymi.
 4. Systemy do zarządzania płatnościami online – umożliwiające bezpieczne i wygodne przetwarzanie płatności dokonywanych przez internet, w tym płatności kartami płatniczymi, przelewami online i systemami portfeli elektronicznych.
 5. Rozwiązania dla gastronomii – m.in. systemy do obsługi zamówień, drukarki kuchenne i systemy zintegrowane z kasami fiskalnymi.

Firma Posnet stale rozwija swoją ofertę, w zależności od potrzeb rynku i wymagań klientów, dlatego lista oferowanych przez nią urządzeń może być ciągle aktualizowana.


Pozostałe artykuły

 • Dlaczego warto kupić kasę fiskalną ?

  Dlaczego warto kupić kasę fiskalną ?

  Dlaczego warto kupić kasę fiskalną ? Po pierwsze, posiadanie kasy fiskalnej jest obowiązkowe dla wielu przedsiębiorców, szczególnie dla tych, którzy prowadzą sprzedaż bezpośrednią do konsumenta. Kasa fiskalna pomaga w prowadzeniu dokładnego rejestru sprzedaży, a także ułatwia rozliczenia z urzędem skarbowym. Po drugie, kasa fiskalna może pomóc w zwiększeniu efektywności biznesu poprzez automatyzację procesu sprzedaży i…

 • Co to jest kasa mobilna ?

  Co to jest kasa mobilna ?

  Kasa fiskalna mobilna to rodzaj kasy rejestrującej, która została zaprojektowana tak, aby była przenośna i mogła być używana w różnych miejscach. Np. na stoiskach targowych, w food truckach, na festynach, czy podczas eventów. Mobilna kasa fiskalna jest zazwyczaj mniejsza i lżejsza od tradycyjnej kasy fiskalnej i jest zasilana z baterii. Umożliwia to jej działanie na…

 • POSNET – Czym się zajmuje ?

  POSNET – Czym się zajmuje ?

  Posnet to polski producent i dostawca systemów płatności dla przedsiębiorstw. Oferuje ona różne rodzaje terminali płatniczych, w tym stacjonarne i przenośne. Umożliwiają one dokonywanie płatności kartami płatniczymi, telefonami komórkowymi i kodami QR. Inne metody płatności są stale rozwijane. Posnet oferuje również oprogramowanie do obsługi transakcji, w tym systemy do zarządzania płatnościami online i offline. Raportowanie…